PELIT SYKSY 2015

DT ALUELIIGA SYKSY 2015

Su 9.8. klo 16.30 NiceF – RaiFu YJ Koivula 8-0 (Anniina x2, Anni H. x2, Helmiina x2, Ella K., Viivi)

La 15.8. klo 18 Ilves keltainen – NiceF Vuores, Tre 1-11 (Viivi, Anni H. x3, Bianca x2, Helmiina x4, Elina)

La 22.8. klo 12 NiceF – TuWe Koivula 9-1 (Anni H. x2, Helmiina, Viivi, Roosa x3, Sara, Bianca)

Ma 24.8. klo 18.30 EuPa – NiceF Eura jp 1-2 (Anni H., Viivi)

Ti 1.9. klo 19 Pallo-Iirot – NiceF Raumanmeren tekonurmi  0-3 (Anni H, Anniina, Ade)

La 12.9. klo 17.30 NiceF – TuTo Koivula  4-1 (Anni H x2, Viivi, Helmiina)

La 19.9. klo 13  NiceF – HJS T02 Koivula  2-0 (Sara, Helmiina)

La 26.9. klo 12 Ilves – NiceF Ahvenisjärvi 1, Tre  2-5 (Helmiina x2, Anni H x2, Viivi)

Koko otteluohjelma.

 

DT PIIRISARJA SYKSY 2015

Ti 4.8. klo 19 FC Rauma-NiceF Monna 0-8 (Viivi x3, Anniina x2, Ella K. x2, Karoliina S.)

Ti 11.8. klo 19 NiceF-Nasta Koivula 5-1 (Anniina x2, Anni H. x2, Ella K.)

Ti 18.8. klo 17.30 NiceF E10 – NiceF Koivula 0-5 (Viivi, Elina, Anni H. x3)

Ma 24.8. klo 18.30 EuPa – NiceF Eura (alueliigan yhteydessä) 1-2 (Anni H., Viivi)

Ti 25.8. klo 18 NiceF – K-Futis/TOVE YJ Koivula 7-4 (Viivi x5, Anni L, Karoliina S.)

Ti 1.9. klo 19 Pallo-Iirot – NiceF Raumanmeren tekonurmi (alueliigan yhteydessä) 0-3 (Anni H, Anniina, Ade)

Ke 9.9. klo 18.30 NiceF-LLuja Koivula 10-0 (Elina, Viivi x5, Anni H x4)

Ma 21.9. klo 19:15 1.Finaali Pallo-Iirot YJ – NiceF  Raumanmeren tekonurmi  1-1 (Anni H)

Ti 6.10. klo 17:30 2.Finaali NiceF – Eupa/Musa YJ  Urheilukeskus jp-nurmi

 

Koko otteluohjelma.

D12 POJAT PIIRISARJA, ALASARJA SYKSY 2015

Ma 3.8. klo 18 FC Jazz Red – MInto/NiceF Yj Herralahti 0-4

Ma 10.8. klo 18.30 MInto/NiceF YJ – KoPa Merikarvia 1-1

Ti  18.8. klo 18 Koitto03 – MInto/Nice YJ Noormarkku 4-3

Ma 24.8. klo 18.30 MInto/NiceF YJ – TOVE Merikarvia 1-3

Ma 31.8. klo  18.30 FC Rauma04 – MInto/NiceF YJ Monna 2-5

Ma 7.9. klo 18.30 MInto/NiceF YJ – MuSa04 Merikarvia  2-4

Pe 11.9.klo 18.30 LLuja04 – MInto/NiceF YJ Huittinen1  2-7

Ma 21.9. klo 18.00 MInto/NiceF YJ – FC HaPo04 Merikarvia  4-2

Ma 28.9. klo 17.30 TOVE04 – MInto/NiceF YJ Toejoki  2-2

Ma 5.10. klo 17.30 MInto/NiceF YJ – Pallo-Iirot YJ2  Merikarvia  7-0

Koko otteluohjelma.


Kerro tästä sivusta muille »»Share on FacebookGoogle+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on RedditPrint this page